Самокалічення задля непризову

Я вже не вперше за останні пару днів чув про те, що десь у Хмельницькій області людині вручили повістку, коли на думку спала процедура самолікування, і він відрубав собі пензель.
Десь в іншій області інший чоловік відрубав собі пальці.
Друзі, правда це чи ні, але в будь-якому разі я хочу, щоб ви це зрозуміли про те, що такі дії явно неадекватні та дії абсолютно не вирішують жодних проблем.
Я викладаю масу роликів, і хоча б з цього приводу ви вже можете припустити, що в
захистити себе від протиправних дій посадових осіб найчастіше можна. І існують реальні результати.

Раджу вам хоча б отримати юридичну консультацію або взагалі вивчити проблему досконально, пройти мій курс згідно із законом самозахисту.
І повірте, що вам вдасться уникнути багатьох проблем.
Звичайно, якщо вам вручили повістку на вулицю для уточнення даних, це ще не є чимось страшним.
А якщо ви вже пройшли медогляд та отримали повістку на відправлення, то теж не все втрачено.
В даному випадку самолікування може бути прийняте як доказ в ухиленні від мобілізації, і ви можете нести кримінальну відповідальність, тому сенсу в скоєнні цих дій немає абсолютно ніякого.

Є велика проблема у людей в Україні, вони не знають як захистити себе від незаконних дій. Думають, що закони не працюють. Вважають, що нічого не можна добитися. Це не правда. І я вирішую усі питання на консультації.Пиши слово консультація у мій інстаграм. Після консультації ваше життя просто змінюється. Також запишіться на мій авторський курс з правового самозахисту і не втрачайте свої гроші, майно, свободу та життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *