Про адвоката

Адвокат Євсютін Олександр Миколайович із стажем у військовій справі з 2001 року.
Проходив військову службу у Військовій прокуратурі Луганського регіону, слідчим районної прокуратури та прокурором відділу нагляду за спеціальними установами та іншими підрозділами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю.


Свідоцтво на право здійснення адвокатської діяльності, видання Луганською ОКДКА у 2007 році.
Голова Луганского обласного відділення Асоціації адвокатів України.
Голова Луганського обласного відділення Ассоціації правників України.
Директор Луганського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Міністерства юстиції України до червня 2014 року.
Має досвід по кримінальних та господарських справах у військовій сфері, розслідував злочини та захищав потерпілих у справах за фактами ДТП та іншими злочинами, скоєними військовослужбовцями.

Наразі зараз актуальними є справи щодо звинувачення волонтерів та військових у нібито продажі гуманітарної допомоги, злочини щодо самовільного залишення військовими частин, невиконання наказів, щодо незаконного перетинання державного кордону, корупційних дій співробітниками військового командування.
Адвокат Євсютін О.М. визнавав протиправними заборони військовослужбовців Державної прикордонної служби України.
Добився виправдовувального вироку у справі за ст. 336 КК України (узилення від мобілізації) У Шевченківському районному суді м. Києва у 2016-2019 роках (справа 761/25704/15-к).
Веде кріимніальні справи у Державному бюро розслідувань, Службі безпеки України, Національному бюро розслідувань, Головному слідчому управлінні Національної поліції України за фактами скоєння злочинів військовим керівництвом, військовослужбовцями ЗСУ, Національної гвардії і інших військових формувань.

Наразі адвокат Євсютін О.М. з 2010 року практикує у місті Києві та може виїзджати для захисту своїх клієнтів у різні регіони України.

Також адвокат Євсютін має розголужену мережу партнерів по всій Україні та закордоном, завдяки яким може оперативно вирішувати проблеми практично будь-де.

Ви можете записатися до адвоката на особисту консультацію онлайн в Телеграм: +380504776383

або на офісі: місто Києв, вул. Хрещатик, 44Б.

Також ви можете написати про вашу ситуацію на електронну пошту evsutin.com@gmail.com, та отримати відповідь на поставлені питання.