Передача обвинувального акта до суду за ухилення від мобілізації

За наявності підозрюваного, до закінчення строків досудового розслідування прокурор повинен забезпечити складання та передати до суду обвинувальний акт. Щоправда, новою редакцією п. 3 ч. 1 ст. 615 КК (в редакції Закону Законом № 2111-ІХ) передбачено зупинення строків досудового розслідування на час воєнного стану, у разі об’єктивної неможливості звернення до суду з обвинувальним актом.

Якщо в справі здійснювалося спеціальне досудове розслідування (in absentia), воно не продовжується автоматично на час судового провадження.
Передаючи обвинувальний акт до суду в цьому випадку, прокурору потрібно звертатись із клопотанням про здійснення спеціального судового провадження (ч. 3 ст. 323 КПК).

Якщо Вам потрібна правова допомога у суді по військовим справам, то адвокат

зі стажем у військовій справі з 2001 року, який проходив військову службу у військовій прокуратурі, був слідчим районної прокуратури прокуратури та прокурором відділу нагляду за спеціальними установами та іншими підрозділами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, голова відділення Асоціації адвокатів України, голова обласного відділення Ассоціації правників України, екс-директор обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Міністерства юстиції України до червня 2014 року, який має досвід по кримінальних справах у військовій сфері, розслідував злочини та захищав потерпілих у справах за фактами ДТП та іншими злочинами, скоєними військовослужбовцями, добився виправдовувального вироку у справі за ст. 336 КК України (узилення від мобілізації) У Шевченківському районному суді м. Києва у 2016-2019 роках (справа 761/25704/15-к), веде кріимніальні справи у Державному бюро розслідувань та НАБУ за фактами скоєння злочинів військовим керівництвом, може допомогти і вам.

2 думки про “Передача обвинувального акта до суду за ухилення від мобілізації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *