Призначення експертизи у військових справах

Навіть і тоді, коли факти воєнних злочинів виявляються неозброєним оком, експертиза у їх розслідуванні – так само важлива, як і в інших.
Ті питання, за яких обов’язково призначення експертизи, – визначені в ч. 2 ст. 242 КПК. Наприклад, у разі виявлення трупа і проведення за цим фактом досудового розслідування, необхідно призначати експертизу причин смерті.

На більш пізніх етапах досудового розслідування у слідчого може виникнути потреба призначення інших видів експертиз, в т.ч. екологічної, економічної, товарознавчої, військової.
Для майбутнього призначення експертиз важливим є детальне фіксування походження всіх інших доказів (речових доказів і документів, в т.ч. фото і відеозаписів), детальний опис огляду місцевості, приміщення, місця події.

Якщо стосовно вас було скоєно злочин, то в такому разі вам також краще самостійно зібрати всі докази, опитати свідків зафіксувати їх дані, для того щоб потім все це можна було використати або для поновлення ваших порушених прав або для відшкодування спричиненої шкоди та притягнення винних до кримінальної відповідальності.

Якщо у вас є з цим якісь складнощі то ви завжди можете звернутися до нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *