Чому насправді не вводиться стан війни

А ви знаєте, чого не вводять стан війни? 
Оскільки згідно статті 64 Конституції обмеження прав і свобод можуть встановлюватися лише умовах воєнного або надзвичайного стану.
В основному законі не прописана можливість обмеження прав людини під час стану війни, і змінювати її не можна зараз під час дії воєнного стану.
При цьому Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.
Якщо приймуть закон про стан війни та введуть цей стан війни, як зазначено у конституції, то доведеться дотримуватися прав людини в повному обсязі, і в тому числі права на свободу пересування.
А закон про правовий режим стану війни, навіть якщо він і буде прийнятий, не може встановити обмеження прав людини, оскільки він не конституція.
При цьому доведеться і надалі змінювати дату в указі про введення воєнного стану, продовжуючи його таким чином, і одночасно також перебувати у стані війні. А це теж буде дивно, оскільки країна може одночасно перебувати лише у одному стані. 
От така виходить колізія, яку не можна вирішити правовим шляхом в для влади немає сенсу зараз вводити стан війни, оскільки тоді обмеження прав вже не будуть діяти.
Проте визнати це відкрито влада не може, оскільки це буде не дуже красиво по відношенню до народу.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *